Адвокат у Запоріжжі. Послуги Адвоката - Політика конфіденційності адвокатського бюро "Адвокатська контора Козаря"

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності адвокатського бюро "Адвокатська контора Козаря" базується на принципах зберігання і не розголошення адвокатської таємниці.

Адвокатською таємницею є будь-яка інформація, яка стала відома адвокатському бюро (адвокату), а також особам, які перебувають у трудових відносинах з адвокатським бюро, про Клієнта, а також питання, за якими клієнт (або особі, з яким договір про надання правової допомоги не був укладений з підстав передбачених Законом) який звертався до адвокатського бюро, зміст порад, консультацій, роз'яснень адвоката, складені ним документи, інформація, що зберігається на електронних носіях, та інші документи і відомості, отримані адвокатом при здійсненні адвокатської діяльності в інтересах Клієнта.

Інформація та документи, що мають статус адвокатської таємниці можуть її втратити лише за письмовою заявою Клієнта (або особи, з яким договір про надання правової допомоги не було укладено з підстав передбачених Законом). При цьому інформація або документи, отримані від третіх осіб і містять відомості про них, можуть поширюватися з урахуванням вимог законодавства з питань захисту персональних даних.

Адвокатське бюро забезпечує належні умови, що виключають доступ сторонніх осіб до адвокатської таємниці або її розголошення.

Отримати консультацію

Залиште Ваші контакти і коротко опишіть суть Вашої проблеми

Ваш запит успішно відправлений, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Контакти

Address

вул. Олександрівська, 84, оф. 405, Запоріжжя

Email

zpadvokatkozar@gmail.com

Copyright 2021 All rights reserved.